Po průvodu do Papírny

0
491

24. 8. 2019, Papírna Plzeň, 16:00

NÁZEV: Po průvodu do Papírny/ After-march Papírna

ANOTACE:  Po průvodu je pro nás připraveno zázemí v prostorách plzeňské kavárny Papírna Plzeň. Své stánky tady budou mít Alt-PrideAmnesty InternationalJsme fér, LOGOS, S barvou venTransparent CZ, Prague Pride nebo Společnost pro queer paměť. Přijedou též nadšení lékaři a medici z Loonospolu se svým #prsakoule projektem připravení odpovědět nám na různé otázky a proškolit nás v oblasti prevence. U Papírny bude také přistavena sanitka Česká společnost AIDS pomoc, která zájemcům zprostředkuje anonymní HIV testování. 

Večer můžete pokračovat od osmé do klubu Míša G+L club Plzeň na afterparty nebo jít posedět od šesti do Retro Coffee&MusicBar.

Těšíme se na vás!
__________________________________________
After the march,Pilsen café Papírna is ready to host us. The organisations AltPride, Amnesty International, It’s Only Fair, LOGOS, S barvou ven, Transparent, Prague Pride and SPQP are going to have their stands there. Young excited doctors and medics from the Loono organisation are also coming with their #boobsandballs project ready to answer all our questions and teach us something about prevention. An ambulance of Česká společnost AIDS pomoc, z.s. will be parked outside Papírna where those who want to can anonymously get tested for HIV. 

As of 8pm you can continue your day with an afterparty in Míša club or go chill to Retro Coffee and Music Bar.

We look forward to seeing you!

Více informací na facebookových stánkách. /More info on Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here